Expertnews

ExpertNews — International Medicine News Website

Erofertil për erektioni: kapsula për potencë

Gjendja e ngritjes së penisit gjithmonë mund të mbahet nën kontroll duke përdorur kapsulat Erofertil. Ky medikament modern eliminon mosfunksionim ngrerë, eliminon vështirësinë e të pasurit një mbledhje dhe ndihmon në shërimin e sëmundjeve që shkaktojnë impotencë të parakohshme. Siç e dini, për çdo njeri aktiviteti seksual është një komponent i rëndësishëm i jetës së tij. Për fat të keq, çdo njeri i pestë në planet përballet me problemin e ereksionit të dobët.

Çfarë shkakton mosfunksionim ngrerë? Ato mund të jenë të ndryshme, për shembull:

 • Prania e çdo sëmundje urologjike;
 • Mungesa e një partneri të përhershëm;
 • Stresi i vazhdueshëm;
 • Jeta e gabuar;
 • Sëmundjet e zemrës dhe enëve të gjakut;
 • Pirja e tepërt dhe pirja e duhanit;
 • Ndërprerjet hormonale.

Me moshën, problemi është duke u përkeqësuar. Prandaj, është e rëndësishme që të bëjmë një diagnozë në kohë dhe të fillojmë trajtimin. Megjithatë, shumica e njerëzve preferojnë t’i nënshtrohen trajtimit dhe të marrin pilula për të thirrur gjendjen e mbledhjes pa ndihmën e mjekut. Ne nuk do të flasim për nevojën për të udhëhequr një mënyrë jetese të shëndetshme, edhe pse kjo është gjithashtu e rëndësishme. Më e rëndësishmja, në raste të tilla, duhet të zgjedhë ilaçin e duhur që do të ndihmojë në zgjidhjen e problemit, në mungesë të kundërindikacioneve dhe reaksioneve negative.

Pilula ereksionuese për t’ju ndihmuar të përballoni surpriza të pakëndshme që trupi juaj ju jep. Përdorimi i këtyre kapsulave në mënyrë efektive ndihmon edhe në fazat e vështira të disfunksionit erektil. Kur bëni një datë romantike, mos harroni të vendosni disa kapsula në xhepin tuaj dhe pastaj përdorni një për 15-20 minuta para marrëdhënies seksuale. Një ngritje e fortë do të garantohet për një kohë të gjatë, shkëlqimi dhe mprehtësia e ndjenjave thjesht do t’ju amaze. Për rimëkëmbjen e plotë të funksionit të ngrerë, do t’ju duhet t’i nënshtroheni një administrate që zgjat nga 1 deri në 1.5 muaj. Drogës ka një përbërje unike, nuk ka efekte anësore, dhe çmimi i saj është dukshëm më i ulët se sa për barna të ngjashme për të përmirësuar ereksionin.

Erofertil e drogës është bërë në formën e kapsulave të bardha të veshura me një predhë xhelatine. Çdo paketë përmban 10 pjesë. Përmbajtja e substancës aktive është më shumë se 50%. Përfshin përbërësit natyral që janë në përputhje me alkoolin, nuk shkaktojnë alergji dhe efekte të tjera anësore. Para se të merrni një pilulë, lexoni me kujdes përbërjen dhe rekomandimet e përcaktuara në udhëzimet.

Indikacionet për përdorim Erofertil

Ndryshimet në statusin shëndetësor që tregojnë se duhet të filloni të merrni kapsulat Erofertil:

 • Zvogëlon kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale;
 • Akti zgjat shumë kohë, por nuk arrin orgazmë;
 • Dëshira e reduktuar;
 • Ngritja e dobët ose mungon plotësisht;
 • Prostatitis;
 • Shfaqja e disfunksioneve të tjera.

Provat klinike të drogës provuan ndikimin e saj pozitiv jo vetëm në cilësinë e jetës seksuale, por edhe për të përmirësuar shëndetin e përgjithshëm.

Efekti i drogës në trup

Përdorimi i kapsulave Erofertil lejohet si një nevojë e njëhershme, dhe rregullisht, për të marrë një rezultat afatgjatë. Ju do të ndjeni efektin e një përdorimi të vetëm të kapsulave Erofertil, duke marrë atë 15-20 minuta para marrëdhënieve seksuale. Ju do të ndjeni menjëherë se si rrjedh gjak në penis rritet, dhe në të njëjtën kohë ajo arrin madhësinë maksimale të mundshme. Kohëzgjatja e marrëdhënies seksuale rritet, ndjesia gjatë rritjes së orgazmës. Veprimi afatgjatë ju lejon të arrini marrëdhënie të shumëfishta pas një doze të vetme.

Pse Erofertil është më i mirë se droga të tjera?

Duke marrë Erofertil rregullisht për 1-1.5 muaj ju do të rivendosni funksionin e ngrerë. Kapsulat kanë një efekt kumulativ, i cili ju lejon të ruani rezultatin e arritur për të përmirësuar potencën për të paktën një vit pas ndalimit të tij paraprak. Si rezultat i përdorimit, do të ndjeni:

 • Restaurimi i fuqisë mashkullore;
 • Ndjesi e rritur gjatë marrëdhënieve seksuale;
 • Rritja e qëndrueshmërisë;
 • Forcimi i trupit, për shkak të restaurimit të metabolizmit dhe imunitetit;
 • Rritja e rezistencës ndaj stresit;
 • Përmirësimi i niveleve hormonale;
 • Funksionet riprodhuese janë restauruar.

Efekti pas një rrjedhe të plotë të marrjes së kapsulave të Erofertil zgjat deri në pesë vjet. Dhe rezultati kryesor është se ju do të ndiheni si një njeri i vërtetë, të cilin asnjë grua nuk mund t’i rezistojë.

Ku mund të blini Erofertil në Shqipëri

Ju mund të blini tableta Erofertil pa recetë të mjekut. Çmimi i tyre është shumë më i ulët se ai i barnave të ngjashme dhe është 4990 All. Ju mund të bleni në barnatoret në internet të Shqipërisë ose porositni në faqen e internetit të prodhuesit. Kur vendosni rendin e parë ju do të merrni një zbritje 40%. Besueshmëria gjatë urdhërimit dhe dorëzimit është e garantuar. Ndërlidhësi do të aranzhojë shpërndarjen në mënyrë të tillë që askush nuk do të mendojë se çfarë keni blerë.

Ku mund të blini Erofertil në Shqipëri

Pse Erofertil është më i mirë se droga të tjera?

Tregu farmaceutik sot është i mbushur me një numër të madh të ilaçeve për të përmirësuar ereksionin. Si të bëni zgjedhjen e duhur dhe të merrni rezultatin më të mirë nga përdorimi i drogës për të përmirësuar mbledhjen? Për shembull: Viagra, Titanium, Verona, Tribestan — këto janë vetëm disa analoge që janë të ngjashme me Erofertil.

Megjithatë, një numër i avantazheve të padiskutueshme të kapsulave Erofertil, në krahasim me barnat e ngjashme, nuk do të lënë dyshime në lidhje me saktësinë e zgjedhjes:

Shumica e barnave, me një metodë të ngjashme veprimi, japin efekt vetëm kur i merrni ato. Po, do të keni një ngritje të fortë menjëherë pas aplikimit të një pilule, por shkaqet e mosfunksionimit erektil do të mbeten akoma! Dhe kjo do të ndodhë çdo herë kur të takohesh me gruan tënde të dashur: do të duhet përsëri të përdorësh ndihmën e një pilule stimuluese në mënyrë që «penisi të ngrihet». Por, nëse përdorni kapsulat Erofertil, në përputhje me rekomandimet e dhëna në udhëzimet, do të merrni një rezultat afatgjatë të ruajtjes së fuqisë mashkullore. Kjo arrihet për shkak të efektit kompleks të drogës në trup. Përveç rrjedhjes së gjakut në penis, shëndeti i përgjithshëm përmirësohet, qëndrueshmëria seksuale rritet dhe puna e organeve të tjera normalizohet.

Shumë analogë shkaktojnë efektin e varësisë, dhe me kalimin e kohës, në vend të forcimit të ereksionit, ju merrni një rezultat zero. Kapsulat Erofertil kanë një efekt kumulativ, i cili me kalimin e kohës vetëm rritet, gjë që gradualisht do të çojë në mungesën e nevojës për përdorim të vazhdueshëm të tabletave. Ju do të jeni në gjendje të keni një jetë seksuale aktive pasi të keni përjetuar një terapi të plotë me Erofertil dhe refuzimin e mëvonshëm të përdorimit të tij.

Duke përdorur kapsula për të rivendosur potencë, ju nuk duhet të shqetësoheni për reaksione negative dhe alergjike. Ndjekja e rreptë e udhëzimeve do të mbrojë kundër këtyre problemeve, ndryshe nga droga të tjera, përbërja e të cilave kufizon mundësinë e përdorimit të tyre në disa raste.

Lehtësia e përdorimit të kapsulave të potencialit Erofertil i bën ata të njohura me burrat, sepse jo të gjithë janë në gjendje të pranojnë tek të huajt sëmundjet e tyre dhe madje edhe më shumë impotencën (edhe nëse janë të përkohshme).

Përbërja e kapsulave të pluhurit u përzgjodh sipas rregullave të caktuara, duke marrë parasysh vetitë e çdo përbërësi, në mënyrë që veprimi i tyre i ndërsjellë të ishte më efektiv, pa efekte anësore.

Prodhuesit premtojnë veprim të shpejtë dhe efektiv të drogës për të rritur potencën. Nëse përdorni mjetin rregullisht, siç rekomandohet nga prodhuesit, njeriu merr rezultatin e dëshiruar — rritjen e epshit dhe ngritjen e qëndrueshme (gatishmërinë për marrëdhënie seksuale) sa herë që dëshiron.

Gjykimet klinike të Erofertil

Para se të shitet në Evropë, Erofertil u testua në një laborator nga një grup vullnetarësh nën mbikqyrjen e mjekëve. Pjesëmarrësit morën 2 kapsula të drogës çdo ditë për 14 ditë, testuan çdo ditë dhe regjistruan ndjenjat e tyre në raportet:

 • Ndjeshmëria e kokës së penisit është rritur (vërehet nga 87% e pjesëmarrësve).
 • Një mbledhje shfaqet menjëherë në ditën e parë të pranimit (vërehet nga 43%).
 • Një mbledhje zgjat 2-3 orë në 5-6 ditë (76%).
 • Zgjatja e kohëzgjatjes së marrëdhënieve seksuale (93%).
 • Ejaculimi i kontrolluar (82%).
 • Zhduket dhimbja gjatë marrëdhënieve (99%).

Shqyrtimet e mjekëve dhe blerësve

Shqyrtimet e mjekëve dhe blerësve

Në mënyrë që të vendosni nëse do të blini drogën, ju duhet të lexoni komente të konsumatorëve. Ndani disa prej tyre. Gjithashtu, nëse keni provuar Erofertil, lini komentet tuaja në lidhje me këtë.
Në efektin e kapsulave Erofertil në procesin e përmirësimit të ereksionit lanë shumë komente, ndër të cilat më shumë se 80% janë pozitive, për shembull:

Urolog i kategorisë më të lartë:
Unë rekomandoj marrjen e drogës tek pacientët me mosfunksionim të ngrerë. Shëndeti i pacientit përmirësohet në një kohë të shkurtër. Nuk pati ankesa për efektet anësore gjatë praktikës sime.

Drogës rikthen sintezën e testosteronit, normalizon qarkullimin e gjakut. Pas marrjes së pilulave, njeriu (pas 15-20 minutash) ndjehet i kënaqur, i cili zgjat 2 deri në 3 orë dhe shoqërohet me një ngritje të fortë. Drogës lejohet të marrin njerëz të moshës 18 vjeç e lart.

 • Përmirëson potencën (madje edhe me mosfunksionim seksual).
 • Pushon kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale me 2 herë.
 • Stimulon sintezën e testosteronit në trupin mashkullor.
 • Përmirëson cilësinë e orgazmave.
 • Rrit ndjeshmërinë e zonave erogjene.
 • Përforcon muret e enëve të gjakut, mbron kundër zhvillimit të trombozës.
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut.
 • Ajo parandalon zhvillimin e sëmundjeve inflamatore dhe infektive të sistemit gjenitourinar.

Mjeku Andrologist:
Meshkujt që kanë probleme me potencë shpesh më drejtojnë, më kërkojnë të bëj emërime që jo vetëm që do ta zgjidhin problemin dhe do të rrisin potencën, por do të jenë gjithashtu në përputhje me alkoolin. Unë mund të them me besim se në raste të tilla Erofertil nuk shkakton probleme, dhe ju nuk do të merrni efekte anësore.

Senad, 58 vjeç:
Vështirësitë me mbledhje u shfaqën pesë vjet më parë. Kam takuar një grua. Ishte dashuri në shikim të parë. U shqetësua se kur bëhet fjalë për shtrat unë nuk mund të bëj asgjë. Në sajë të atij që më tha të provoja Erofertil. Rezultati tejkaloi pritjet. Për dy vjet kemi gëzuar marrëdhënie pa një anomali të vetme.

Bjorn, 49 vjeç:

Stresi i vazhdueshëm në punë çoi në ndërprerje në jetën seksuale. Familja ishte në prag të kolapsit. Një mik i rekomanduar Erofertil. Ndihem si një hero super. Një ngritje në lartë si, nervat qetësoheshin, gruaja ishte e lumtur. Unë e rekomandoj këtë me siguri.

Rinor, 52 vjeç:
Nuk ka pasur kurrë komplikime kur kanë të bëjnë me gratë, dhe këtu dështimi i parë! Unë u trondita, çfarë të bëj? U përpoqa të merrja kapsulën, e cila ishte e rekomanduar. Sinqerisht, unë nuk e kam veçanërisht shpresën se kjo do të ndihmonte. Por atë natë ne të dy kujtojmë deri tani. Unë me forcë këshilloj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.