logo

Asami Slovensko sérum na rast vlasov cena, recenzie

Asami Slovensko sérum na rast vlasov cena, recenzie

ASAMI – viditeľné výsledky už za týždeň!

 • RÝCHLE VÝSLEDKY – zvyšuje rýchlosť celkového rastu vlasov
 • TRVÁCNY ÚČINOK – navždy hustejšie a silnejšie vlasy
 • SEBAVEDOMIE – už nikdy viac nebudete musieť skrývať riedke vlasy!

Asami Slovensko sérum na rast vlasov cena, recenzie

Strata vlasov a alopécia sú bežným problémom pre 70% moderných mužov. Vyjadruje sa v určitom veku, má pomerne nepríjemné symptómy a vizuálne vás robí starší ako skutočný biologický vek. Starostlivosť o vlasy sa neobmedzuje na každodenné používanie šampónov. Ženy to vedia, takže vždy majú niekoľko špeciálnych masiek alebo sér na starostlivosť o vlasy. Bohužiaľ, veľa mužov nevie, ako sledovať zdravie vlasov a venovať im pozornosť až potom, čo sa maladjusted už prejavil.

K dnešnému dňu existuje obrovské množstvo rôznych pomôcok a produktov, ktoré môžu zastaviť vypadávanie vlasov, urýchliť rast a poraziť vypadávanie vlasov. V našom blogu sme vám opakovane hovorili o týchto kozmetických a potravinárskych prísadách, ktoré môžu posilniť štruktúru vlasov a zastaviť alopéciu.

V tejto publikácii chceme urobiť recenziu o novinkách tohto roka – je to Asami sérum na rast vlasov. Toto je najdiskutovanejší produkt na internete, ktorý má veľké množstvo pozitívnych recenzií od lekárov a odberateľov. Toto unikátne sérum patrí medzi víťazov TOP10 hodnotenia najlepších produktov na rast vlasov v roku 2018 a získalo veľké množstvo odmeny. Čo je to? Kde kúpiť? Ako to funguje? Aké vedľajšie účinky a kontraindikácie má sérum? Dnes sa pokúsime nájsť odpovede na všetky tieto otázky.

Čo je Asami sérum?

Asami prípravok na vlasy je jedinečný vzorec založený na prírodných zložkách, ktorý pomáha obnoviť zdravie vlasov, eliminuje zjavné príznaky alopécie a posilňuje korene. Výrobok je založený na 100% prírodných zložkách, nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky. S jeho pomocou po dobu 7-30 dní môžete dosiahnuť dobré výsledky doma, bez lekárov, bez tabliet, bez drahých procedúr v kozmetických salónoch.

Asami Slovensko sérum na rast vlasov cena, recenzie

Hypoalergénne Asami zloženie prísady poskytujú najrýchlejší a najefektívnejší účinok na pokožku hlavy a na vlasy. Hlavnou zložkou v sére je prírodný rastlinný extrakt Urtica dioica. Pri interakcii s vitamínmi, esenciálnymi olejmi, aminokyselinami a užitočnými stopovými prvkami získate univerzálny vzorec, ktorý vám pomôže zbaviť sa plešatých oblastí na hlave bez operácie, bez laserovej expozície bez vedľajších účinkov.

Klinické štúdie dokazujú, že použitie séra založeného na Urtica dioica pomáha v 92% prípadov zastaviť vypadávanie vlasov a aktivovať rast spánkových folikulov prirodzene. Výrobok nespôsobuje alergie a je kompatibilný s akýmkoľvek typom pokožky. Okrem urýchľovania rastu vlasov pomáha zbaviť sa nepríjemných symptómov, ktoré sú spojené so zápalom pokožky hlavy: lupiny, sčervenanie, svrbenie, odlupovanie, pálenie, hubové infekcie a mnoho ďalších.

Asami – ako to funguje?

Asami proti vypadávaniu vlasov by sa malo používať iba 2-3 krát týždenne. Sérum obsahuje vysoko koncentrovaný súbor nutričných zložiek, ktoré majú momentálny pozitívny účinok na vlasy a pokožku hlavy. Na rozdiel od šampónov, masiek na vlasy, masti alebo tablety tento výrobok nielenže maskuje trouble – rieši ho. Je to najlepšia alternatíva drahých procedúr v kozmetických salónoch, pretože Asami cena je niekoľkonásobne nižšia.

Príčiny alopécie:

 • genetické vlastnosti organizmu;
 • porušenie mikrocirkulácie krvi na hlave;
 • chudobná výživa, alkohol, tabak;
 • zdôrazňuje nervové poruchy;
 • nespavosť;
 • oslabenie vlasových koreňov, krehkosť folikulov;
 • Vplyv životného prostredia.

Výsledky aplikácie Asami pred a po ukazujú veľmi dobré výsledky. Výrobok posilňuje existujúce vlasy a zabraňuje ich vypadnutiu. V druhom štádiu sú ovplyvnené spacie folikuly, ktoré začnú klíčiť a výsledok uvidíte za niekoľko týždňov. Na rozdiel od analógov sérum Asami kúpiť, ktoré práve teraz nemôže ovplyvniť vnútorné hranice, nespôsobuje podráždenie ani nepríjemné pocity. Nemusíte používať ďalšie prostriedky – tento produkt je kompletný biologický komplex na starostlivosť o vlasy.

Aby ste zaistili účinnosť tejto metódy liečby alopécie, môžete si prečítať sérum Asami recenzie na fóre alebo požiadať o stanovisko lekárov. Väčšina expertov schválila tento produkt a odporučila to svojim pacientom.

Spôsob aplikácie:

 • 1. Umyte vlasy šampónom a nechajte ich uschnúť.
 • 2. Aplikujte sérum na korene vlasov.
 • 3. Masírujte pokožku hlavy, až kým nie sú absorbované.
 • 4. Neodmyť masku a neusušte ju sušičom vlasov.
 • 5. Opakujte postup 2-3 krát týždenne po dobu 1-2 mesiacov.

Upozorňujeme, že nebudete môcť nájsť Asami v lekárni. Je to úplne prirodzený produkt, ktorý nemá žiadne kontraindikácie a nie je liekom. Ak chcete objednať Asami Slovensko, musíte objednať v internetovom obchode a čakať na odoslanie zásielky na vašu domácu adresu. Platba sa uskutoční po prevzatí tovaru.